Liikuntalautakunta, toimikausi 2013 - 2016

Tarja Koutonen, puheenjohtaja
KESK
Löytyntie 263
84880 Ylivieska
Puh: 040 8456 282, 427 123
Sähköposti: tarja.koutonen@edu.ylivieska.fi
Varajäsen Meri Vähäkangas

Juha Kostet, varapuheenjohtaja
PS
Niementie 2 A 5
84100 Ylivieska
Puh: 044 3069 811
Sähköposti: etunimi.sukunimi@gmail.com
Varajäsen Laura Markkinen

Sirkku Vinkka
KESK
Harvalantie 8
84100 Ylivieska
Puh: 050 3437 353
Sähköposti: sirkkuvinkka@gmail.com
Varajäsen Pia Honkala-Perttu

Martti Saarela
KESK
Kauppakatu 8 B 3
84100 Ylivieska
Puh: 040 5596 996
Sähköposti: martti.saarela@oulu.fi
Varajäsen Juhani Isotalo

Pentti Laapotti
SDP
Kirkkotie 3 as. 3
84100 Ylivieska
Puh: 0440 212 428
Varajäsen Teijo Oikarinen

Juha Isokoski
KESK
Säilyntie 2
84770 Ylivieska
Puh: 040 5839 350
Sähköposti: juha.isokoski@kotinet.com
Varajäsen Jani Palola

Antti Filppula
Kok
Kannistontie 24
84100 Ylivieska
Puh: 0440 124 782
Sähköposti: antti.filppula@kotinet.com
Varajäsen Aija Autio

Ulla Lehtikangas
KD
Juurakkotie 7
84100 Ylivieska
Puh: 044 0426 317
Sähköposti: ulla.lehtikangas@kotinet.com
Varajäsen Ilkka Pudas

Maija Huuha
Kok
Keijontie 4
84100 Ylivieska
Puh: 050 3271 339
Sähköposti: maija.huuha@gmail.com
Varajäsen Raimo Mäntyniemi

Graafinen suunnittelu Statiivi | Tekninen toteutus PVP | Copyright © 2014 Ylivieskan kaupunki